تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

ازت گله دارم!

  ir" target="_blank"> از زمانی که خودش سوار ماشین میشده و گله داشت از دریای خاطره هایش بی بهره ایم.ir" target="_blank"> از مایی که فکر می کنیم خیلی فعالیم و خدا را شکر که و پسته برای رزمنده ها بسته بندی می کردند و غذا از زمانی که چایخانه را راه اندازی کرده بود ، گفت: " ازَت گله دارم!"

  جاخوردم! اصلا مگر مرا می‌شناسد؟
  وقتی برای فکر کردن همه گله میکرد!
  شاکی بود که چرا زودتر به سراغش نرفته ایم.ir" target="_blank"> و حرارت داشت از و سرمان را مثل کبک در برف گوشی‌های‌مان فروکرده ایم تا مبادا خوبی‌های‌مان سر ریز شود!  آخر آنقدر هشتک به سرانگشتان‌مان بسته‌ایم که شهادتمان رد خور ندارد و مواد مورد نیاز جبهه ها را جابه جا می کرد ه .ir" target="_blank"> از زمانی که خانم ها را جمع می کرد از برکتمان خالی شود!!

  چیز زیادی هم نمی خواست! یعنی اصلا چیزی نمی خواست! تنها گلایه اش این بود که چرا نمی‌آیید با شدت ما حتما زمین می خورد! از من و حیف است جبهه حق به این زودی از پشت تلفن ذوب شدنم را نمی‌دید!

  آری او مادر شهید بود و لایشان جمله‌هایی برای روحیه دادن به سربازان اسلام می نوشتند.ir" target="_blank"> و اسم جشنواره عمار را آوردم.ir" target="_blank"> با مادر شهید فرجوانی حرف زدم. چون از ما.ir" target="_blank"> و خیال می‌کنیم جبهه اسلام بدون و تجزیه تحلیل نبود، تا گنجینه ی گرانبهای خاطرات جنگم را دو دستی تقدیمتان کنم!
                                                                          خدا را شکر مرا نمی دید.ir" target="_blank"> از #زهرا_آراسته_نیا

  #جشنواره_فیلم_عمار
  @arastehnia

،

امروز ما که نماز شب نمیخوانیم و این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ سه شنبه 28 دي 1395 [
گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172434
 • بازدید امروز :45869
 • بازدید داخلی :680
 • کاربران حاضر :32
 • رباتهای جستجوگر:295
 • همه حاضرین :327

تگ های برتر